Yönetim Kurulu Başkanı
Atıf ŞİRİKÇİ

Zafer İnananlarındır!

Hayatın kendi içinde basit, net ve oldukça çözümcül kuralları vardır. Tıpkı bir insanın gelişiminde olduğu gibi kurumlar da hayatın bu basit kurallarından beslenir, feyz alır. İşte o kuralların başında ise inanmak gelir. Bulunduğunuz konum ve hedeflerinize bakmaksızın, evrensel bir formüldür, inanmak! İnanırsanız, inandığınız değerleri yürekten sever, sevginizi alın terinizle beslerseniz ve birlik, beraberlik içinde insanlığa hizmet etme aşkıyla hedeflerinize yürürseniz, bir gün mutlaka hayatın güneşi sizin için de açacaktır.

İşte, bizim öykümüzün de ana fikri aslına baktığınızda bu basit kuraldan başka bir şey değil. Eminim ki, kurumsal kataloğumuzun sayfaları içinde yapacağınız yolculukta, Türk sanayicisinin, mühendisinin, yöneticisinin ve işçisinin müşterek eseri olan Şirikçioğlu Mensucat’ı bugün dünyanın en hızlı büyüyen denim üreticilerinden biri yapan kültürün bu halisane inanç olduğunu sizler de fark edeceksiniz.

Denim özel bir üründür; ne sınır, ne sınırlama, ne statü, ne de ayrımcılık kabul eder. Bugün dünyada ortak dillerden biri olmuştur. Şirikçioğlu Mensucat da bu ortak dile ilelebet üstün bir inançla hizmet etmeye devam edecektir.